چطور بهترین میکاپ آرتیست را برای روز عروسی‌تان پیدا کنید؟

بهترین آرایشگاه
راه‌هایی برای یافتن بهترین آرایشگاه
تیر ۱۷, ۱۳۹۸
سالن زیبایی موفق
نکته‌هایی برای داشتن یک سالن زیبایی موفق
تیر ۲۲, ۱۳۹۸
بهترین میکاپ آرتیست

بهترین میکاپ آرتیست

هر کسی دلش می‌‌خواهد که در روز بزرگ زندگی‌اش، یعنی در روز عروسی، بدرخشد، موهایش جذاب باشد، پوستش عالی به نظر برسد، لباسش باشکوه و آرایشش بی‌عیب و نقص باشد. اما چطور به عنوان عروس باید برای این روز ویژه، بهترین میکاپ آرتیست را پیدا کنید؟

این چند نکته به شما کمک می‌کند که انتخاب درست را انجام دهید.

۱. برای پیدا کردن بهترین میکاپ آرتیست زود شروع کنید

۸تا۶ ماه قبل از مراسم عروسی شروع کنید به نوت‌برداری از میکاپ آرتیست‌ها و کار آن‌ها کنید. اگر به مراسم عروسی دعوت شدید و از میکاپ عروس خوشتان آمد، نام میکاپ آرتیستش را بپرسید و درباره‌اش تحقیق کنید.

با چک کردن پورتفولیوی میکاپ آرتیست می‌توانید متوجه شوید که کارش مورد پسند شما هست یا خیر.

۲. نظرات مشتریان قبل را مطالعه کنید

اگر میکاپ آرتیست شما وبسایت یا شبکه اجتماعی دارد، شما می‌توانید در آن‌ها نظرات مشتریان قبلی او را مطالعه کنید.

کامنت‌ها را بخوانید و در فروم‌های عروسی نظرات دیگران را ببینید تا جایگاه میکاپ آرتیست خود را در دنیای صنعت زیبایی و میکاپ عروس بشناسید.

یک لیست کوچک از بهترین‌ها بسازید و با آن‌ها بیشتر وارد مذاکره شوید. شاید از این طریق بهترین میکاپ آرتیست را برای مهم‌ترین روز زندگی خود را پیدا کنید.

۳. کار میکاپ آرتیست خود را امتحان کنید

شبیه وقتی که خریدارن اتومبیل قبل از پرداخت نهایی، اتومبیل را برای تست می‌رانند، از میکاپ آرتیست خود درخواست کنید قبل از روز عروسی جلسه تست بگذارد.

در کنار این پوست شما همان قدر اهمیت دارد که روز عروسی شما مهم است. پس قبل از روز موعود به آرایشگاه بروید و از جنس مواد آرایشی مطمئن شوید.

در جلسه تست همراه خود عکس‌هایی که مربوط به میکاپ‌های مورد علاقه‌تان است را ببرید. همه درخواست‌هایتان را با میکاپ آرتیست در میان بگذارید تا دیدگاهش درباره چیزی که می‌خواهید، شکل بگیرد. سعی کنید تمام روز آرایشتان را حفظ کنید و از آن در فضای خارجی و داخلی عکس بگیرید. اینطوری متوجه میزان ماندگاری کرم‌ و زیرسازی می‌شوید و از کیفیت آن در عکس‌ها اطمینان می‌یابید و میکاپ آرتیست شما می‌تواند راجع به نوع کرم‌ها تصمیم درست را بگیرد.

این مرحله گرچه به هزینه میکاپ عروسی شما اضافه می‌کند اما باعث می‌شود که رضایت شما از میکاپ روز عروسی تضمین شود.

۴. محصولات آرایشی را امتحان کنید

برخی میکاپ آرتیست‌ها دوست دارند که از یک برند آرایشی بخصوص استفاده کنند. اگر آن برند را به هر دلیلی دوست ندارید می‌توانید بر سر استفاده از برندهای دیگری که ترجیح می‌دهید، مذاکره کنید.

اگر شرایط پوستی خاصی دارید و باید حتماً از لوازم آرایش محدودی استفاده کنید، حتماً از قبل با میکاپ آرتیست خود هماهنگ کنید.

۵. تعداد همراهان را از قبل هماهنگ کنید

اگر قرار است در روز عروسی در آرایشگاه همراهانی داشته باشید، حتماً این موضوع و تعداد افراد را به میکاپ آرتیست خود اطلاع دهید.

شاید لازم باشد آرایشگر شما دستیاران بیشتری برای میکاپ ساقدوش‌ها یا مادر و خواهران شما یا همسرتان به کار گیرد.

۶. قبل از عروسی میکاپ آرتیست خود را ملاقات کنید

قطعاً شما دوست دارید در روز عروسی میکاپ آرتیست خوش‌خلقی داشته باشید. در کنار این، مهم است که با او احساس راحتی کنید.

این خصوصیت به شما اجازه می‌دهد که تعامل خوبی با میکاپ آرتیست خود داشته باشید و  نتیجه در روز عروسی دلخواه شما باشد. راحت بودن، راضی بودن و شاد بودن شما در طول روز عروسی که روز مهم زندگی شماست، از هر چیز دیگر مهم‌تر است.

برای مشاوره و وقت ملاقات درباره آرایش روز عروسی با من تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *