چطور بفهمیم چه مدل میکاپ و مدل مویی باید در عروسی انتخاب کنیم؟

جشن عروسی
اشتباهاتی که قبل از جشن عروسی ممکن است مرتکب شوید
نوامبر 25, 2019
مراسم عروسی
خدمات زیبایی که قبل از مراسم عروسی باید دریافت کنید
دسامبر 1, 2019
مدل میکاپ

مدل میکاپ

اگر به دنبال این هستید که ببینید چطور باید مدل موی عروسی‌تان را انتخاب کنید یا چه مدل میکاپ یا آرایشی به شما می‌آید، اینجا دقیقاً جایی است که می‌تواند به شما ایده بدهد.

از بین تمام تصمیماتی که باید برای مراسم عروسی خود بگیرید، انتخاب ظاهر و مدل میکاپ روز عروسی یکی از دلهره‌آورترین آن‌هاست.

ازخود روز عروسی گذشته، این عکس‌های عروسی است که یک عمر نگه می‌دارید و قاب می‌کنید و جلوی چشمتان است.

پس با وجود مدل‌های مختلفی که پیش روی شماست چطور باید انتخاب کنید؟ ممکن است کاملاً زیر انبوه عکس‌هایی که در اینستاگرام و پینترست می‌بینید، غرق شوید. یا اینکه اصلاً ایده‌ای نداشته باشید که از کجا باید شروع به جست‌و‌جو کنید.

خبر خوب این است که هر چه بیشتر تحقیق و برنامه‌ریزی کرده باشید به شما اجازه می‌دهد که محدوده انتخاب‌های خود را کوچک‌تر کنید.

اگر در این مخمصه‌اید که از کجا باید برای انتخاب مدل میکاپ عروسی شروع کنید، اینجا برای به نتیجه رسیدن در انتخاب راه‌هایی داریم.

اگر در انتخاب موفق شدید با یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای کار کنید تا بتواند رویای شما را به حقیقت بدل کند.

مکان عروسی و مدل میکاپ

اگر مشخص شده که در چه مکانی قرار است مراسم عروسی را برگزار کنید، یک گام در انتخاب نوع شینیون و مدل میکاپ پیش رفته‌اید.

محل عروسی تا حد زیادی تعیین می‌کند که چه میکاپ و مدل مویی در آن فضا بهتر جواب می‌دهد. اگر در یک سالن رسمی عروسی می‌کنید، مدل مو‌های باشکوه مثل جمع کردن بالای سر را امتحان کنید.

اگر مراسم شما در ساحل است، موهای فر و آرایش برنزه و براق مناسب خواهد بود. سعی کنید داستان مکان را در برجسته کردن بخشی از میکاپ دخیل کنید مثل رنگ تعیین‌کننده رژلب یا آرایش چشم گربه‌ای.

اگر عروسی در فضای باز برگزار می‌شود نوع آب و هوا را هم در نظر بگیرید. در هوای مرطوب احتمالاً بهترین گزینه کشیدن موها از اطراف و جمع کردن بالای سر است.

لباس عروس و مدل میکاپ و مو

اگر در انتخاب مدل مو و آرایش گیر کرده‌اید به لباس عروسی‌تان نگاه کنید.  آنچه قرار است در مراسم عروسی بپوشید بار بخش بزرگی از زیبایی شما را حمل می‌کند. پس به شکل، مدل یقه، جنس، رنگ و فرم لباس دقت کنید تا سرنخ‌هایی برای مدل مو و میکاپ به شما بدهد.

چه طیف رنگی انتخاب کرده‌اید؟

اگر پالت رنگی خودتان را برای روز عروسی انتخاب کرده‌اید، مثلاً رنگ کراوات داماد، دسته گل عروس، لباس ساقدوش‌ها، تزئینات سالن و… ، کارتان در انتخاب رنگ‌های میکاپ و احیاناً تزئینات مو راحت می‌شود.

مثلاً اگر بنفش رنگ برجسته در طیف انتخابی رنگ‌های شماست، سایه چشم بنفش تیره و اسموکی می‌تواند مناسب باشد.

سبک عروسی

چه سبکی را برای روز عروسی خود انتخاب کرده‌اید؟ اگر مکان و دکور و لباس شما وینتج هستند، آرایش و موی شما هم باید متناسب با آن مثلاً فرهای مرتب و رژ لب برجسته باشد.

اما اگر تم عروسی شما در سبک بوهو باشد، موهای فر درشت و باز و میکاپ لایت مناسب‌تر است.

واضح است که این انتخاب به عوامل دیگری مثل نوع پوست و مو و سلیقه و ترجیح شخصی شما بستگی دارد.

در نهایت می‌توانید میکاپ آرتیست خبره‌ای پیدا کنید و به او اعتماد کنید و اجازه دهید به جای شما یا در همراهی با شما، انتخاب کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *