چرا آرایش عروس سنگین است؟

میکاپ عروس
ترندهای میکاپ عروس
تیر ۵, ۱۳۹۸
خودتان میکاپ عروسی خود را انجام دهید
تیر ۵, ۱۳۹۸
آرایش عروس

چرا آرایش عروس سنگین است؟

قبل از هر چیز باید ببینیم استاندارد سنگین بودن آرایش عروس چیست؟ این عکس‌ها را حتماً دیده‌اید. بله، آن‌ها تصاویر دوشس کمبریج، کیت میدلتون و دوشس ساسکس، مگان مارکل در روز عروسی‌شان است. فکر می‌کنید که آن‌ها از آرایش سنگینی در روز عروسی‌شان استفاده کرده‌اند؟

آرایش عروس

یک مثال دیگر، تاتی رستبوک و همسرش در روز عروسی‌شان در این تصویر هستند. اگر نمی‌شناسید او یک بیوتی بلاگر در لس‌آنجلس است که ۵میلیون سابسکرایبر در کانال یوتیوبش دارد. نظر شما درباره آرایش عروسی‌اش چیست؟

آرایش عروس

کمی به شرق و فرهنگ شرقی نگاه کنیم. پرنسس ژاپنی که اخیراً ازدواج کرد و این آرایش او در مراسم عروسی رویالش است.

آرایش عروس

به سراغ فرهنگ هند برویم. این تصویر پرنسس تریشیکا کوماری است. او دختر یک مهاراجه در راجستان هند است. فکر می‌کنید آرایشی که او انتخاب کرده یک آرایش عروس سنگین حساب می شود؟

آرایش عروس

 شما نمی‌توانید همه عروس‌ها را این‌طور قضاوت کنید که آرایش‌ تندی دارند چون این واقعیت ندارد. اگر عروس‌ها یک آرایش عروس سنگین یا آرایش طبیعی انتخاب کرده باشند ترجیح شخصی آن‌ها بوده است.

عروس و داماد می‌توانند خودشان درباره این موضوع تصمیم بگیرند که در آن روز خاص چه ظاهری داشته باشند. پس اجازه بدهیم که خودشان این کار را انجام دهند.

گاهی انتخاب نوع آرایش و طبیعی یا سنگین بودن آن بستگی به نوع پوست عروس دارد. طبیعی است که برای پوشاندن لک یا جوش، میکاپ آرتیست از کرم‌هایی که پوشش بیشتری دارند استفاده خواهد کرد و بافت پوست را بیشتر خواهد پوشاند.

اگر بافت طبیعی پوست صاف‌تر و یکدست‌تر باشد نیازی به پوشش‌دهنده قوی نیست و می‌توان از کرم‌های سبک‌تر و واتر بیس استفاده کرد.

نوع آرایش عروس به انتخاب خودش بسته است

ما باور داریم که میکاپ کمک می‌کند که خصوصیات خوب چهره شما بیشتر به چشم بیاید. میکاپ یک ماسک عالی است برای وقتی که می‌خواهیم بهترین نمایش را از خود داشته باشیم.

روز عروسی روز مهم و پراسترسی است. تعداد زیادی مهمان که ممکن است بسیاری‌شان را خوب نشناسید، نگرانی  بابت پذیرایی، شام، عکاسی و… روز عروسی را به یک روز شلوغ و پرتحرک تبدیل می‌کند.

غیر از استرس همه این‌ها و بار احساسی و عاطفی که کل این مراسم دارد، این فشار هم روی عروس است که باید بی‌نقص به نظر برسد.

به این هم فکر کنید که روز عروسی یک روز طولانی است و آرایش باید ساعت‌ها دوام بیاورد. عکاسی، مراسم، شام و… در طول تمام این‌ها باید ظاهر آراسته عروس حفظ شود.

آرایش عروس باید هم در روز خوب به نظر برسد و هم در شب. همه این‌ها می‌توانند دلایلی باشند که عموماً عروس آرایش سنگینی انتخاب می‌کند.

عکس گرفتن و عکاسی روز عروسی دلیل دیگر آرایش‌های با کاور بالا یا آرایش عروس سنگین است. همه دلشان می‌خواهد که در عکس‌های عروسی بهترین چهره خود را ثبت کنند.

 عصر کنونی هم با گذشته تفاوت‌های اساسی کرده و با ظهور شبکه‌های اجتماعی عکس‌محور، افراد با عکس‌هایشان قضاوت می‌شوند. پس اهمیت عکس و عکاسی بیشتر از چیزی که قبلاً بود، شده است.

با این همه بعضی همچنان بر این عقیده پافشاری می‌کنند که میکاپ قرار نیست چهره تازه‌ای برای آن‌ها بیافریند. میکاپ فقط با هدف تاکید بر زیبایی‌های طبیعی و برجسته‌تر کردن آن‌ها به کار می‌رود و نباید تغییری اساسی در چهره در روز عروسی یا روزهای دیگر پدید آورد.

به هر حال این هم دیدگاهی است و در جای خود محترم. همه چیز به انتخاب شما به عنوان عروس بستگی دارد. شما سخت‌ترین انتخاب زندگی‌تان را کرده‌اید، انتخاب نوع آرایش عروسی نباید برایتان سخت باشد!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *