راه‌هایی برای یافتن بهترین آرایشگاه

خودتان میکاپ عروسی خود را انجام دهید
تیر ۵, ۱۳۹۸
بهترین میکاپ آرتیست
چطور بهترین میکاپ آرتیست را برای روز عروسی‌تان پیدا کنید؟
تیر ۱۹, ۱۳۹۸
بهترین آرایشگاه

بهترین آرایشگاه

اگر به هر دلیلی مجبور شوید که آرایشگاه همیشگی خود را عوض کنید و بخواهید بهترین آرایشگاه را پیدا کنید، چه راه‌هایی برای شناخت آن پیش رو دارید؟

شاید به نظرتان کار ساده‌ای بیاید ولی پیچیدگی‌های خودش را دارد. این اتفاق ممکن است به دلیل جابه‌جایی شما یا آرایشگاهتان، تنوع‌طلبی شما هر دلیل دیگری اتفاق بیفتد.

بخصوص که اینجا، جایی نیست که بتوانید ریسک و آزمون و خطا کنید. مویی که کوتاه یا رنگ شده، دیگر شده است و حداقل برای مدتی قابل تغییر نیست. یا مثلاً میکاپ برای یک مراسم مهم به شما فرصت اصلاح و جبران نمی‌دهد.

این توصیه‌ای از طرف متخصصان است که چطور آرایشگاه مناسب خود را پیدا کنید.

۱. پرس‌و‌جو از اطرافیان درباره بهترین آرایشگاه

ممکن است به نظرتان واضح برسد که آنچه دهان به دهان می‌چرخد، اغلب بسیار قدرتمند است. پیشنهادی که از طرف دوستتان به شما می‌رسد یا پرس‌وجو از کسی که آرایش، رنگ مو یا کوتاهی‌اش شما را جذب کرده، همیشه بهترین گزینه است.

اگر آرایشگاهی سر زبان‌ها افتاده، حتماً کارش خوب بوده است. اگر شما کار آرایشی که روی کسی انجام شده را می‌بینید و خوشتان می‌آید، بخصوص اگر ظاهرش شبیه شماست، حتماً بپرسید که خدمات آرایشی را در چه آریشگاهی دریافت کرده است.

جست‌وجو برای اینکه چه آرایشگاهی بر سر زبان‌هاست، همیشه یکی از بهترین راه‌هاست و به شما اعتماد بیشتری نسبت به کار آن‌ها می‌دهد.

۲. اینستاگرام را برای یافتن بهترین آرایشگاه چک کنید

بیشتر از تبلیغ دهان به دهان، این روزها اینستاگرام تعیین کننده الگوی خرید و دریافت خدمات است. غیر از اینکه اینستاگرام به دلیل عکس‌محور بودن الهام‌بخش مدل مو و میکاپ و… است.

بخصوص که این امکان به شما داده می‌شود که به اطلاعات میکاپ‌آرتیست و آرایشگاه که احتمالاً تگ یا منشن شده‌اند، دسترسی دارید.

اینستاگرام ابزار خیلی خوبی برای جست‌وجو هم هست. مثلاً کافی است در آن جست‌وجو کنید «بهترین آرایشگاه تهران» و بعد بین صفحه‌های آرایشگاه‌ها که به شما پیشنهاد داده می‌شود و نزدیک شماست اسکرول کنید و بهترین آرایشگاه را انتخاب کنید.

 یا اگر نام آرایشگر خاصی در نظرتان است جست‌وجو کنید و صفحه‌اش را پیدا کنید، نمونه کارهایش را ببینید و آن را با سلیقه خود محک بزنید.

اگر صفحات سلبریتی یا اینفلوئنسری که جنس پوست و مو و استایل مورد علاقه‌اش شبیه شماست، دنبال می‌کنید، احتمالاً آرایشگاه و آرایشگری که او معرفی می‌کند، مناسب شما خواهد بود. 

۳. از مشاوره‌ها برای یافتن بهترین آرایشگاه استفاده کنید

مشاوره گرفتن بهترین راه برای پیدا کردن چیزی است که واقعاً می‌خواهید. هر وقتی که شما برای خدمات آرایشگاه رزرو می‌کنید، می‌تواند با یک مشاوره مفصل درباره آن خدمت شروع شود.

توضیحات کامل آرایشگر را بشنوید و سوالات و ابهامات خود را رفع کنید.

اگر مدل خاصی در نظر دارید، در همان جلسه مشاوره به خوبی آن را شرح دهید. در بعضی موارد مثل رنگ مو، حتی می‌توانید تست انجام دهید.

آرایشگر یک آرایشگاه خوب اول شکل صورت، لایف استایل و شکل واقعی و بدون آرایش پوست و موی شما را در نظر می‌گیرد. به سلامت مو و پوست شما اولویت می‌دهد و اگر خواسته شما را روی مو و پوست شما غیرعملی یافت، به شما راه جایگزین مناسبی پیشنهاد می‌دهد. درباره راه‌های نگهداری و مراقبت بعد از دریافت خدمت به شما توضیح کافی می‌دهد و از اصطلاحات تکنیکی استفاده نمی‌کند تا حرف‌هایش برای مشتری کاملاً ملموس و قابل درک باشد.

در صفحه تماس با ما می‌توانید راه‌های ارتباطی ما را پیدا کنید و درباره بهترین آرایشگاه تهران مشاوره بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *