هشت قدم برای شناختن یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای

بهترین لوازم آرایش برای روز عروسی
بهترین لوازم آرایش برای روز عروسی
دسامبر 16, 2019
میکاپ آرتیست عروس
هشت سؤال مهمی که باید از یک میکاپ آرتیست عروس بپرسید
فوریه 13, 2020
میکاپ آرتیست حرفه‌ای

میکاپ آرتیست حرفه‌ای

شاید پیدا کردن یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای برای میکاپ عروس اولین کاری نباشد که در لیست کارهای عروسی دارید. ولی به ما اعتماد کنید، اینکه از ظاهر خود در روز عروسی مطمئن باشید، مسئله‌‌ای نیست که بخواهید تصمیم درباره آن را به تعویق بیندازید. هر چه زودتر میکاپ آرتیست عروس خود را پیدا کنید، خیالتان زودتر راحت خواهد شد.

ولی یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای کار خود را چگونه پیش می‌برد؟ اصلاً مراحل کار یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای چیست؟

اینجا بخشی از مراحل کار که حرفه‌ای بودن میکاپ آرتیست را به شما نشان می‌دهد مرور می‌کنیم.

۱. قدم اول: میکاپ آرتیست حرفه‌ای با پرایمر شروع می‌کند

میکاپ آرتیست حرفه‌ای با یک لایه نازک از پرایمر شروع می‌کند. پرایمر سطح پوست را بسیار صاف و صیقلی  و برای یک میکاپ حرفه‌ای آماده می‌کند و البته این اطمینان را به شما می‌دهد که آرایش برای تمام روز روی پوست باقی می‌ماند.

۲. قدم دوم: کانسیلر

زیر چشم‌ها باید با یک کانسیلر کرمی با پوشش کامل پر شود. کانسیلر باید تمام دایره سیاه دور چشم را پوشش دهد و در عین حال سنگین به نظر نرسد. باید کانسیلری انتخاب شود که کاور خود را در طول روز در برابر تغییر دما و رطوبت، در طول عکاسی و در تمام مراسم خودش را حفظ کند.

۳. قدم سوم: زیرسازی

شما باید سعی و خطا کنید تا به بهترین زیرسازی برسید. کار میکاپ آرتیست دست پیدا کردن به بهترین ترکیب رنگ و مقدار برای زیرسازی و کاور کل صورت است که حس سنگینی هم روی پوست پیدا نکند. هنر میکاپ آرتیست شما غیر از این در ماساژ دادن کرم و پخش کردن آن به طور درست هم هست.

۴. قدم چهارم: کانتور

یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای می‌داند که چگونه با هایلایت به صورت عمق بدهد. یک میکاپ آرتیست خبره می‌داند که کجا را روشن‌تر و کجای صورت را تیره‌تر کند تا صورت شما حالتی دراماتیک و بعد دار به خود بگیرد.

۵. قدم پنجم: مژه‌

یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای از مژه‌های طبیعی مناسب چشم شما استفاده می‌کند که نگاهی طبیعی و داینامیک برای شما بسازد. بلندی، ولوم و استفاده از ریمل برای حالت دادن به مژ‌ه‌ها مواردی است که باید با توجه به ظاهر شما تصمیم گرفته شود.

۶. گام ششم: رژ گونه

صورت شما ظاهر و رنگ طبیعی نیاز دارد. رژ گونه‌ای استفاده کنید که ظاهری هلویی و نرم و لطیف به گونه‌های شما بدهد.

۷. گام هفتم: فیکس کردن

میکاپ شما باید طوری طراحی شود که برای مدت طولانی ‌ مناسب باشد. استفاده از کمی هایلایتر روی استخوان گونه و استخوان ابرو و گوشه‌های داخلی و بعد پودر تثبیت‌کننده، تمام روز صورت شما را درخشان نگه می‌دارد.

۸. گام هشتم: توجه به جزئیات

خط لب مرتب و یک برق لب به طبیعی به نظر رسیدن شما کمک خواهد کرد.  همه رنگ‌ها و شاین‌ها را چک کنید. یک میکاپ آرتیست خوب کارش را بدون عیب و نقص انجام خواهد داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *