هشت سؤال مهمی که باید از یک میکاپ آرتیست عروس بپرسید

میکاپ آرتیست حرفه‌ای
هشت قدم برای شناختن یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای
دسامبر 18, 2019
ترندهای آرایش عروس
 بزرگ‌ترین ترندهای آرایش عروس در سال ۲۰۱۹
فوریه 13, 2020
میکاپ آرتیست عروس

میکاپ آرتیست عروس

قبل از اینکه وقت آرایشگاه از یک میکاپ آرتیست عروس حرفه‌ای برای روز عروسی خود بگیرید، پاسخ این سؤالات مهم را از او بگیرید.

زمانی که شبکه‌های اجتماعی و مجله‌های مد و زیبایی را زیر و رو می‌کنید تا تمام مدل‌های میکاپ روز عروسی را ببینید قدم بعدی شما باید چه باشد؟
قدم بعدی پیدا کردن یک میکاپ آرتیست عروس حرفه‌ای است که بتواند که بتواند به آنچه در ذهن شماست زندگی ببخشد.

اما قبل از اینکه وقت خود را با متخصص میکاپ خود برای روز عروسی تنظیم کنید، باید از او سؤال‌هایی بپرسید تا خیال شما را بابت ظاهرتان در روز عروسی راحت کند. همین نکات است که انتخاب میکاپ‌آرتیست را مهم می‌کند.

دانستن پاسخ این پرسش‌ها باعث می‌شود که روز عروسی سوپرایز نشوید و بدانید چه کاری قرار است انجام شود.
خیال راحت درباره میکاپ عروسی باعث می‌شود بتوانید روی موضوعی که واقعاً اهمیت دارد تمرکز کنید، یعنی جشن گرفتن عشقی که بین شما و شریک زندگی‌تان شکل گرفته است.

سؤال نخست: آیا به عنوان میکاپ آرتیست عروس پورتفولیو دارید و آیا من می‌توانم نمونه‌کارهای شما را ببینم؟

چرا به پاسخ این پرسش نیاز دارید؟ پورتفولیو یا صفحه اینستاگرام کارهای قبلی یک میکاپ‌آرتیست را به شما نشان می‌دهد. دیدن این نمونه‌کارها به شما یک برداشت کلی از نوع کار و سطح مهارت‌های او می‌دهد.

اگر هیچ سابقه کاری به شما ارائه نشده، مراقب باشید. حتی اگر یک جلسه تست هم برای شما برگزار می‌کند باز هم باید بدانید چه کارهایی می‌تواند بکند.

سؤال دوم: آیا لیستی از مشتریان قبلی دارید که من بتوانم با آن‌ها تماس بگیرم؟

مشتری‌های قبلی می‌توانند هر چیز که در پورتفولیو پیدا نمی‌کنید را به شما بگویند. مثلاً اینکه این میکاپ آرتیست عروس تا چه حد حرفه‌ای، انعطاف‌پذیر و برای کار کردن راحت است.

شما در روز عروسی‌تان چند ساعت را با میکاپ‌آرتیست خود سپری می‌کنید، پس این اهمیت دارد که بدانید چه چیزی در انتظارتان خواهد بود.

سؤال سوم: محصولات آرایشی و اکسسوری‌ها را شما تأمین می‌کنید یا من هم باید چیزی را تهیه کنم؟

چرا لازم است این نکته را بدانید: اگر شما به برند خاصی از محصولات آرایشی حساسیت دارید یا اگر خودتان از بین محصولات مختلف بهترین‌ها را برای پوستتان تشخیص می‌دهید، شاید امن‌تر باشد که از وسایل خودتان استفاده کنید.

یا اگر حساس هستید که مثلاً میکاپ آرتیست شما باید از براش‌های نو برای شما استفاده کند باید از قبل این هماهنگی را با او بکنید.

سؤال چهارم: پرداخت‌ها به چه نحوی و چه روزی باید انجام شود؟

دانستن این مسائل کمک می‌کند که ناهماهنگی پیش نیاید و قرار شما با میکاپ آرتیست قطعی و حتمی شود. پس حتماً تا قبل از روز عروسی درمورد مبلغ و نحوه پرداخت صحبت کنید و قرار را قطعی کنید.

سؤال پنجم: آیا جلسه‌ای برای تست یا آماده‌سازی قبل از روز عروسی لازم است؟

یک جلسه تست به شما امکان می‌دهد که ارتباط بهتری با میکاپ آرتیست برقرار کنید و با هم به نتیجه بهتری درباره آنچه مدنظر شماست برسید.

سؤال ششم: چه اتفاقی می‌افتد اگر مریض شوید یا یک موقعیت اضطراری برای شما پیش آید؟

وقایع غیرمنتظره همیشه ممکن است اتفاق بیفتند. اما باید بدانید که میکاپ آرتیست شما برنامه‌ای برای جایگزینی خود برای چنین موقعیتی دارد یا نه.

شاید یک میکاپ آرتیست دیگر و شاید هم دستیارهایی که بتوانند از عهده کار مثل او بربیایند. و البته مطمئن شوید که اگر قرار را زودتر کنسل کردند، پراختی شما را برمی‌گردانند یا نه.

پورتفولیو و نمونه کارهای من را اینجا می‌توانید ببینید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *