نکات آرایشی که شما را در روز عروسی نجات خواهند داد

ترندهای آرایش عروس
 بزرگ‌ترین ترندهای آرایش عروس در سال ۲۰۱۹
فوریه 13, 2020
میکاپ سلبریتی‌ها
الهام گرفتن از ایده‌های میکاپ سلبریتی‌ها برای میکاپ عروسی
فوریه 19, 2020
نکات آرایشی

نکات آرایشی

این نکات آرایشی را رعایت کنید تا از هر اتفاقی که ممکن است روز عروسی برای آرایش شما بیفتد، جلوگیری کنید.

لبخندتان را درخشان‌تر کنید

این فنجان‌های قهوه و چای در هفته‌های باقی مانده تا عروسی ارزش این را دارند که دندان‌هایتان رنگ بگیرند؟ ارزش دارد که سفیدی مرواریدی دندان‌هایتان درست وقتی که برای عکس‌های عروسی به آن احتیاج دارید از بین برود؟

برای درمان دم‌دستی و موقتی بعد از خوردن مواد غذایی رنگی دندان‌هایتان را با مسواک و جوش شیرین بشویید.

جوش شیرین و بعد خمیر دندان کمک می‌کنند تا در روزهای منتهی به جشن عروسی تا حدی دندان‌هایتان را از رنگدانه‌ها و جرم محافظت کنید.

به لب‌ها رسیدگی کنید

به جای فکر کردن به لب‌های ژلی و پروتزی به چرب کننده لب خود یک قطره روغن نعنا اضافه کنید. اگر در طول روز چند بار این کار را تکرار کنید به صاف و پر نشان دادن لب‌هایتان کمک می‌کند.

علاوه بر اینکه در تمام روز نفس خوش‌بویی هم خواهید داشت.

کاری کنید که عطرتان در تمام طول روز دوام بیاورد

اگر واقعاً می‌خواهید که عطری که در ابتدای روز استفاده می‌کنید در مدت طولانی‌تری باقی بماند موضعی که عطر می‌زنید را از قبل به وازلین آغشته کنید.

لایه وازلین مانع ترکیب شدن عطر با پوست بدن و حل شدن در آن می‌شود و عطر زمان بیشتری باقی می‌ماند. این کار بخصوص در روز عروسی به شما کمک می‌کند.

هر نوع فاجعه‌ای در میکاپتان را رفع کنید

درست است که شاید همه نمونه‌کارهای میکاپ آرتیست خود را دیده‌اید و حتی یک جلسه تست میکاپ هم با او گذاشته‌ای،. اما شاید به هر دلیلی آرایش روز عروسی با چیزی که شما انتظار دارید جور نباشد.

این نکته را به خاطر داشته باشید که میکاپ‌آرتیست‌ها عموماً می‌دانند که چه کار کنند تا پوست شما در بهترین حالتش برای مراسم و عکاسی باشد. پس خوب است به کسی که حرفه‌ای است اعتماد کنید.

اما اگر به هر حال تن‌های رنگی و رژگونه به نظرتان زیادی آمد یک پودر صورت مناسب با خود داشته باشید تا بتوانید رنگ‌ها را متعادل‌تر کنید و خطوط را بیشتر بلند و محو کنید تا آرایشتان طبیعی‌تر به نظر برسد.

پف چشم‌هایتان را از بین ببرید

تمام شب نتوانسته‌اید خوب بخوابید؟ اجازه ندهید عوارض این بی‌خوابی در چهره‌تان نمایان شود. دو چای سبز کیسه‌ای را برای سه چهار دقیقه در لیوان آب گرم بگذارید و بعد اجازه بدهید تا خنک شود.

بعد آب اضافه را با فشار از کیسه خارج کنید و آن را برای ۱۵ تا ۳۰ دقیقه روی چشم‌ها بگذارید. کافئین موجود در چای سبز رگ‌های خونی اطراف چشم را کوچک می‌کند و پف و سیاهی دور چشم را کاهش می‌دهد.

با رعایت این نکات آرایشی می‌توانید تا حدی زیبایی‌تان را در روزهای منتهی به عروسی از آسیب دور نگه دارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *