نکاتی برای آرایش روز عروسی

انتخاب آرایشگاه عروس
نکات مهم در انتخاب آرایشگاه عروس
اکتبر 9, 2019
جشن عروسی
اشتباهاتی که قبل از جشن عروسی ممکن است مرتکب شوید
نوامبر 25, 2019
آرایش روز عروسی

آرایش روز عروسی

بهترین خودتان باشید با پیشنهادات ما برای مدل مو و آرایش روز عروسی

ضدآب‌ها را انتخاب کن

ریملی انتخاب کنید که ضدآب باشد. این ریمل بیشتر دوام می‌آورد. اگر از آن دست عروس‌های احساساتی باشید که موقع عقد اشکتان سرازیر شود، ریمل ضدآب به داد شما خواهد رسید.

اگر واقعاً از ظاهر این نوع ریمل و حس آن روی مژه‌هایتان خوشتان نمی‌آید، یک دور ریمل معمولی بزنید و روی آن از ریمل سبک ضدآب استفاده کنید.

روی خط باش

زغالی، سورمه‌ای یا ماهاگونی بهترین انتخاب‌های شما برای خط چشم هستند. سیاه یا قهوه‌ای می‌توانند کمی زیادی به نظر برسند. بخصوص اگر مراسم عروسی در روز برگزار شود یا در فضای باز .

روشن‌تر کن

اگر پوست روشنی دارید از یک سایه سفید یا هایلایتر روی استخوان زیر ابرو استفاده کنید که به باز شدن چهره و درخشیدن ابروها کمک می‌کند.

سایه وانیلی یا هایلایتری با رنگ گرم‌تر و هلویی برای پوست‌های تیره‌تر مناسب است.

به اجزای صورت شکل بده

صورت خود را کانتور ولی از رنگ‌های غلیظ پرهیز کنید چون ممکن است اجزای صورت را از هم جدا کند.

ابروهای خود را سایه بزن

با مداد یا سایه‌ای که با رنگ موی شما هماهنگ است ابروهای خود را پررنگ‌تر و نمایان‌تر و خطوط آن‌ها را مشخص‌تر کنید.

از  مواد حساسیت‌زا دوری کن

اگر چشمانتان قرمز یا خسته به نظر می‌رسد از یک قطره چشم مناسب استفاده کنید. اما برای جلوگیری از اتفاق‌های بدتر مثل حساسیت و آبریزش در آرایش روز عروسی از برند‌هایی استفاده کنید که قبلاً امتحان کرده‌اید و استفاده از آن برای شما امن است.

گونه‌های زیبا

رژ گونه را فراموش نکنید. اضافه کردن کمی رنگ روی گونه‌ها به صورت روح تازه‌ای می‌بخشد. تن‌های صورتی برای پوست‌های روشن و برای پوست‌های تیره‌تر رنگ‌های رزی بهتر عمل می‌کند.

با جوش‌ها باید چکار کنی؟

اگر درست روز قبل از عروسی پوستتان جوش زده و حالت طبیعی‌اش را از دست داده اصلاً به صورتتان دست نزنید. اگر جوش‌ها را به حال خود بگذارید و دستکاری نکنید خیلی زودتر خودشان خوب می‌شوند.

اما اگر ناگهان جوش‌های غول‌پیکر روی پوستتان ظاهر شده به ملاقات دکترتان بروید تا با درمان کورتیزون کمی التهاب آن‌ها را کمتر کند.

همه چیز را خوب محو کن

آرایش روی صورتتان را خوب محو کنید بخصوص زیر و گوشه‌های چشمتان را که در عکس‌ها خطوط آن‌ به خوبی به چشم می‌آید.

ویوی مناسب برای میکاپ کردن انتخاب کن

برای میکاپ نور طبیعی بهترین انتخاب است. اگر برایتان ممکن است میز آرایش خود را نزدیک پنجره قرار دهید. اگر به هیچ عنوان به نور طبیعی دسترسی ندارید از لامپ‌های پرنور استفاده کنید.

به بدن خود توجه کن

از پودر برنزه‌کننده برای گردن و شانه‌های خود استفاده کنید. این کار پوست شما را درخشان‌تر نشان می‌دهد.  فقط توجه کنید که پوست بدنتان از پوست صورتتان خیلی متمایز نشود.

پشتیبانی داشته باش

یک آبرسان همراه خود داشته باشید تا اگر در پوست خود در طول روز احساس خشکی کردید از آن استفاده کنید.

برای آرایش روز عروسی از رنگ‌های درخشان استفاده کن

استفاده از رنگ‌های نود در آرایش روز عروسی ممکن است در عکس‌ها چهره شما را رنگ‌پریده نشان دهد، بخصوص که لباس سفید می‌پوشید. پس حداقل رژلب خود را پررنگ انتخاب کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *