خدمات زیبایی که قبل از مراسم عروسی باید دریافت کنید

مدل میکاپ
چطور بفهمیم چه مدل میکاپ و مدل مویی باید در عروسی انتخاب کنیم؟
نوامبر 30, 2019
بهترین لوازم آرایش برای روز عروسی
بهترین لوازم آرایش برای روز عروسی
دسامبر 16, 2019
مراسم عروسی

پیش از مراسم عروسی چه‌کار کنیم؟

می‌دانیم که ماه‌های قبل از مراسم عروسی چقدر کار سرتان ریخته است ولی این‌ کارهایی است که باید آن‌ها را هم در برنامه‌تان بگنجانید.

البته ما اینجاییم تا شما را هر چه بیشتر برای مراسم عروسی‌تان آماده کنیم. حتی اگر زیبایی اینقدرها هم برای شما مسئله نیست، ممکن است که قصد داشته باشید این قرار ملاقات‌ها را قبل از بله گفتن، تنظیم کنید.

نه فقط به این دلیل که آن روز بیش از همیشه به خودتان مطمئن باشید بلکه به خاطر اینکه از تک‌تک شات‌های عکس‌هایتان راضی باشید.

ما فکر می‌کنیم در روز عروسی‌تان زیباترین خواهید بود، مهم نیست که چه کنید. ولی با این حال شاید نخواهید این خدمات زیبایی را از قلم بیندازید.

۱.  ملاقات با متخصص پوست قبل از مراسم عروسی

مهم نیست که چه مسئله‌ای با پوستتان داشته باشید، دیدار با متخصص پوستتان کمک می‌کند که همه چیز را تا مراسم عروسی تحت کنترل داشته باشید.

اگر با آکنه بزرگسالی، خشکی پوست یا هر مشکل پوستی دیگری درگیر هستید، پزشک به شما کمک می‌کند که بهترین روال مراقبت از پوستتان را با توجه به نوع پوست در پیش گیرید.

پزشک پوست شما تنها کسی است که اگر با جوش یا التهابی درست قبل از مراسم عروسی مواجه شدید، با درمان کورتونی به دادتان خواهد رسید.

لیزر موهای زائد

لیزر شاید به خاطر هزینه‌اش کمی ریخت و پاش به نظر بیاید ولی به این می‌ارزد که موها دیگر مجدد رشد نخواهند کرد. فقط برنامه داشته باشید و شش، هفت ماه قبل از مراسم عروسی لیزر را شروع کنید.

۳. ملاقات با دندانپزشک قبل از مراسم عروسی

به نظر کلیشه می‌رسد، می‌دانیم، ولی این یک واقعیت است که لبخند شما واقعاً بهترین اکسسوری روز عروسی‌تان است. یک قرار ملاقات با دندانپزشکتان برای سفید کردن دندان‌ها و جرم‌گیری تنظیم کنید.

۴. ملاقات با آرایشگر برای رنگ مو

اگر قصد رنگ کردن یا هایلایت موها را قبل از مراسم عروسی دارید، زود دست به کار شوید. ماه‌ها قبل از مراسم عروسی پیش متخصص رنگ موی خود بروید و درباره رنگ و لایت مدنظر خود مشورت کنید و به نتیجه برسید.

اگر قرار است از اکسسوری خاصی روی موهای خود در مراسم عروسی استفاده کنید آن را با خود ببرید تا رنگ‌کار شما بتواند بهترین نقطه‌ها را برای لایت شما انتخاب کند.

۵. ملاقات با استایلیست مو

واضح است که انتخاب‌های زیادی برای مدل مو در روز عروسی پیش روی شماست. خوب است از که ماه‌های قبل از عروسی برای امتحان کردن و انتخاب مدل مو با استایلیت موی خو ملاقات کنید و با یک طوفان فکری سعی کنید نتیجه را مشخص کنید.

بعد در دو جلسه برای کوتاهی و مرتب کردن موها و امتحان کردن مدل انتخابی، قرار بگذارید. این کار به آرایشگر شما هم فرصت می‌دهد با جنس و نوع موی شما بیشتر آشنا شود و بهترین مدل را برای شما اجرا کند.

۶. ملاقات با متخصص مراقبت از پوست

ملاقات با متخصص زیبایی و مراقبت پوست برای همه ضروری نیست ولی توصیه می‌شود. دو یا سه هفته قبل از مراسم عروسی، پاک‌سازی و کارهایی مثل میکرودرم که ممکن است تا چند روز قرمزی به جا بگذارند مناسب است.

ولی اگر فقط یک آبرسانی یا درمانی است که قبلاً دریافت کرده‌اید و عوارضی برای شما ندارد، یک هفته قبل از مراسم آن را انجام دهید.

۷. ملاقات با میکاپ‌آرتیست برای تست میکاپ

با میکاپ‌آرتیست خود وقتی تنظیم کنید که درباره نوع آرایش و رنگ‌ها صحبت کنید و به توافق برسید. آن‌ها را امتحان کنید و ببینید در عمل چه از آب درمی‌آیند.

۸. دیدن مانیکوریست

این قرار ملاقات مشخص را برای یک یا دو روز قبل از مراسم نگه دارید. وقت برای انتخاب و تغییر عقیده دارید و تا آنجا که می‌شود هم مانیکور خود را تازه و سالم نگه می‌دارید.

قرارهای دیگری مثل اکستنشن مو یا برنزه کردن پوست هم می‌تواند جزو این موارد باشد ولی خیلی برای همه لازم نیست و مهم‌ترین کارهای قبل از مراسم عروسی، همین بود که گفتیم.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *