بهترین لوازم آرایش برای روز عروسی

مراسم عروسی
خدمات زیبایی که قبل از مراسم عروسی باید دریافت کنید
دسامبر 1, 2019
میکاپ آرتیست حرفه‌ای
هشت قدم برای شناختن یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای
دسامبر 18, 2019
بهترین لوازم آرایش برای روز عروسی

بهترین لوازم آرایش برای روز عروسی

انتخاب بهترین لوازم آرایش برای روز عروسی بسیار اهمیت دارد. این لوازم آرایش باید در مقابل اشک‌های شادی، روبوسی‌ها و ماراتن جشن عروسی دوام بیاورند و در عین حال صورت شما را در بهترین حالت برای عکاسی نگه دارند.

به عنوان یک میکاپ آرتیست چه در محل کار چه در جمع آشنایان و چه در صفحه‌های شبکه اجتماعی‌ام، بارها مورد این سوال قرار گرفته‌ام که چه لوازم آرایشی بهترین لوازم آرایش برای روز عروسی است.

بارها پیام‌هایی در شبکه‌های اجتماعی دریافت کرده‌ام که از من درباره بهترین کرم پودر، بهترین رژ لب یا بهترین ریمل پرسیده‌اند.

من به واسطه شغلم طیف متنوعی از لوازم آرایش را امتحان و با برندهای زیادی کار کرده‌ام. برای روز عروسی باید نکات زیادی را در نظر گرفت. علاوه بر کیفیت و زیبایی، ماندگاری آن‌ها در تمام طول روز، مناسب بودن برای عکاسی و… هم مهم هستند. آرایش روز عروسی می‌تواند بسیار از آرایش روزهای عادی شما متفاوت باشد.

در زیر شماری از لوازم آرایش را معرفی می‌کنم که طبق تجربه آن‌ها را بهترین‌ها برای روز عروسی می‌دانم.

بهترین لوازم آرایش برای روز عروسی: کرم پودر

این روزها کمبودی در بازار لوازم آرایش از لحاظ کرم پودر و کرم‌های پوشاننده وجود ندارد. ولی هر کرم پودر خوبی برای عکاسی مهم روز عروسی مناسب نیست. این کرم پودر بهترین انتخاب است و بهترین جواب را در تصویرهای با کیفیت اچ‌دی می‌دهد.

به غیر از این امتحان خود را به خوبی پس داده و در مدت زمان طولانی دوام می‌اورد، پوشش‌دهی کافی و فرمولاسیون درست دارد و ظاهری مات و فوتوژنیک به پوست شما می‌دهد.

همه این‌ها کافی نیست؟ پس این را هم اضافه کنید که طیف بزرگی از رنگ‌ها را دارد که به راحتی می‌توانید رنگ مناسب پوست خود را از میان آن‌ها انتخاب کنید: کرم استی لادر دابل ور.

بهترین لوازم آرایش برای روز عروسی: بهترین پودر

وقتی به دنبال پودر فیکساتور هستید، به دنبال چیزی باشید که هم خاصیت مات‌کنندگی داشته باشد و هم با لایه‌های زیرین کرم همخوان باشد.

چیزی که اینجا معرفی می‌کنیم برنده این گزینش است. نه‌تنها یکدست‌کنندگی آن از بهترین فیلترهای اینستاگرامی هم بهتر پوست را صاف می‌کند بلکه کاملاً شاین تی زون یعنی روی بینی و گونه‌ها را هم پوشش می‌دهد: شارلوت تیلبری فیس مجیک پاودر.

بهترین هایلایتر

با توجه به این نکته که همه محصولات آرایشی شیمری و براق جلو دوربین‌ها بیش از حد براق خواهند شد، بهترین هایلایتری که درخشش بخصوص عروس به شما می‌دهد اما زیادی زرق و برقی نیست، همین محصول است. این هایلایتر با جنسی مخملی و باظرافت اصلاً زیادی به نظر نخواهد رسید: هایلایتر میلک میکاپ.

بهترین پالت سایه

بهترین سایه چشم برای مقصود ما همیشه در قالب یک پالت سایه تجسم می‌شود. شما باید تعدادی انتخاب از بهترین رنگ‌ها پیش رو داشته باشید تا بهترین سایه و بافت را از آن به دست آورید. بسته به اینکه شما یک سایه تیره و اسموکی را ترجیح دهید یا رنگی طبیعی می‌توانید از این پالت سایه ۱۲ تایی ترکیبی از رنگ‌های طبیعی، مات و براق در روز عروسی استفاده کنید: پالت شماره۳ نیکد

بهترین اسپری تثبیت‌کننده

بهترین اسپری فیکساتور برای پایان کار میکاپ در روز عروسی باید نه‌تنها میکاپ شما را ثابت و از ذوب شدن آن جلوگیری کند بلکه باید خوشبو هم باشد و خیلی زود هم خشک شود. همه این خصوصیات را در اسپری فیکساتور دیور ایرفلش پیدا می‌کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *