انتخاب آرایش عروس

آرایشگاه زنانه
چطور یک آرایشگاه زنانه را خوب اداره کنیم؟
جولای 14, 2019
انتخاب آرایشگاه عروس
نکات مهم در انتخاب آرایشگاه عروس
اکتبر 9, 2019
انتخاب آرایش عروس

انتخاب آرایش عروس

انتخاب آرایش عروس یکی از تصمیم‌های مهم عروس قبل از روز جشن عروسی است. گزینه‌های متفاوت و فراوانی برای انتخاب ظاهر و آرایش عروس وجود دارد: آرایش طبیعی، آرایش خیره‌کننده، آرایش کلاسیک، آرایش پرزرق‌وبرق، آرایش فشن و طبق مد روز و… .

اما سؤال اصلی اینجاست که چگونه باید از میان این گزینه‌ها آرایش عروس مناسب خود را انتخاب کنیم؟ همانند سایر امور مربوط به جشن عروسی، پاسخ مشخصی برای این سؤال وجود ندارد و همه چیز به برگزارکنندگان جشن بستگی دارد.

اما یک قاعده کلی در مورد آرایش عروس وجود دارد و آن هم این است که باید سنگین‌تر از حد معمول باشد.

در جشن عروسی موضوعاتی مانند اشک ریختن، عرق کردن و در آغوش گرفتن افراد بیش از حد معمول وجود دارد؛ در نتیجه باید از ماندگاری آرایش تا پایان جشن اطمینان حاصل کرد.

علاوه بر این، برای افزایش زیبایی و درخشش عروس در عکس‌ها و فیلم‌های عروسی، باید آرایش عروس غلیظ‌تر از حد معمول باشد.

بهتر است برای آرایش عروس از کارشناسان این موضوع مشورت بخواهید، اما به طور کلی می‌توانید چهار نکته را در  آرایش عروس در نظر بگیرید:

۱.  آرایش عروس را با یک سبک خاص انتخاب کنید

اگر در مورد آرایش عروس خود سردرگم شده‌اید، بهتر است با جست‌وجوی ظاهری که به آن علاقه دارید در اینترنت شروع کنید.

با جست‌وجوی عبارت «آرایش عروس» در سایت‌هایی مانند پینترست و گوگل به نتایج خوبی خواهید رسید. زمانی که حداقل ۳۰ عکس جمع‌آوری کردید، کل مجموعه تصاویر را بررسی کنید و نقاط اشتراک آن‌ها را بیابید.

از این راه، در نهایت، می‌توانید به سبک مورد نظر خود و نکته اصلی که در آرایش عروس به دنبال آن هستید، دست یابید.

به طور کلی، سه نوع سبک در آرایش عروس وجود دارد: آرایش زنانه و طبیعی، آرایش کلاسیک و آرایش پرزرق‌وبرق. شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود هر کدام از این سبک‌ها را برای آرایش عروس خود انتخاب کنید.

۲. انتخاب آرایش عروس هماهنگ با محل برگزاری و تم جشن عروسی

اگر در حال حاضر محل برگزاری و تم جشن عروسی خود را انتخاب کرده‌اید، بهتر است آرایش عروس را هماهنگ با آن انتخاب کنید.

تم عروسی، می‌تواند سرنخ‌های خوبی برای انتخاب نوع زیبایی عروس به شما بدهد. به عنوان مثال، اگر جشن عروسی در ساحل دریاچه‌ای برگزار می‌شود، هایلایت‌های ملایم با پوستی برنزه و لب‌هایی به رنگ صورتی ملایم، سبکی مناسب برای آرایش عروس خواهد بود. در واقع، آرایش کلاسیک سبک مناسبی برای آرایش عروس در این جشن عروسی است.

۳.  آرایش عروس هماهنگ با لباس عروس

یکی از متداول‌ترین روش‌ها برای انتخاب کردن آرایش عروس، آرایش هماهنگ با لباس عروس است؛ مثلاً اگر لباس عروس شما توری همراه با دامنی گشاد و دنباله‌دار است، یک ظاهر ملایم و رمانتیک برای آرایش عروس مناسب است.

۴. آرایش عروس منحصربه‌فرد خود را انتخاب کنید

در صورتی که زیبایی منحصربه‌فردی دارید، اولین اقدام مهم شما برای آرایش عروس این خواهد بود که این زیبایی را به نمایش درآورید.

با آرایش عروس سعی کنید زیبایی خود را برجسته‌تر کنید تا در تمام عکس‌های عروسی مشخص باشد و تا پایان جشن عروسی نیز حفظ شود.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *