اشتباهاتی که قبل از جشن عروسی ممکن است مرتکب شوید

آرایش روز عروسی
نکاتی برای آرایش روز عروسی
اکتبر 14, 2019
مدل میکاپ
چطور بفهمیم چه مدل میکاپ و مدل مویی باید در عروسی انتخاب کنیم؟
نوامبر 30, 2019
جشن عروسی

جشن عروسی

اشتباهات فراگیری هست که باید مراقب باشید قبل از جشن عروسی دامن شما را نگیرد.

البته شما نیاز ندارید قبل از جشن عروسی هیچ کاری بکنید که جذاب‌تر شوید. در نظر ما شما بدون هیچ کاری هم بی‌عیب‌و‌نقص هستید. اما اینکه برای جشن عروسی‌تان دوست دارید تغییری در زیبایی همیشگی خود ایجاد کنید فکر خوبی به نظر می‌رسد. مثلاً لیزر مو، سفید کردن دندان‌ها و کارهایی مثل این.

هدف شما برای زیبایی روز عروسی‌تان هر چه که هست، ما اینجاییم که به شما کمک کنیم. با اشتباه‌هایی که نباید مرتکب شوید، شروع می‌کنیم.

۱.  خوردنی‌های رنگدانه‌دار مثل چای و قهوه بخورید

از آنجایی که حتماً قصد دارید ماندگارترین لبخندتان را در روز عروسی و در عکس‌های آن ثبت کنید، از غذاهایی که ممکن است رنگشان روی سفیدی دندان‌هایتان اثر بگذارد پرهیز کنید. البته واضح است که در حدی که می‌توانید.

اگر از قبل دندان‌هایتان رنگ گرفته از خدمات دندانپزشکی برای سفید کردن دندان‌هایتان استفاده کنید. اگر از لحاظ بودجه در فشار هستید از خمیردندان‌های سفید کننده استفاده کنید.

بعد از آن حداقل یک ماه قبل از جشن عروسی رژیم غذاهای سفید‌کننده و بدون رنگ بگیرید! چیزهایی مثل شکلات، قهوه، بلک‌بری و سایر میوه‌های قرمز و سیاه را نخورید.

۲. قبل از جشن عروسی زیادی برنزه کنید

با برنزه کردن نه‌تنها خود را در معرض آسیب پوستی قرار می‌دهید بلکه اگر پوستتان را خیلی از همیشه تیره‌تر کنید در عکس‌های عروسی غیرطبیعی به نظر خواهید رسید.

شما باید در لباس عروسی با پوست سالم و طبیعی خود بدرخشید. هر چیز خارج از این شما را به یک عروس پوست نارنجی در لباس سفید تبدیل خواهد کرد.

۳. اولین وکس خود را قبل از عروسی امتحان کنید

اگر قصد دارید موهای صورتتان را وکس کنید خوب است که حداقل سه ماه قبل از جشن عروسی این کار را شروع کنید. وکس ممکن است برای بار اول دردناک، حساسیت‌زا و باعث قرمزی یا جوش شود. پس در روزهای منتهی به عروسی ریسک نکنید.

۴. عادات مراقبت پوست خود را در شش هفته منتهی به عروسی تغییر دهید

این مراقبت اینقدر مهم است که توصیه می‌کنیم حتی یک نرم‌کننده جدید لباس را امتحان نکنید. شوینده، دارو یا مواد مراقبتی پوست خود را در ماه پایانی منتهی به عروسی تغییر ندهید. به ریسک حساسیت‌هایی که ممکن است ایجاد کنند، نمی‌ارزد.

۵. دو روز قبل از عروسی کوتاهی یا رنگ مو انجام دهید

هیچ درمان پوستی یا تغییر در اندازه و رنگ ابرو یا مو در دو روز باقی مانده تا عروسی انجام ندهید. وقتی باید به این کارها برسید که در صورت خوب در نیامدن آن فرصت جبران باقی باشد.

۶. آب کم و نمک زیاد مصرف کنید

مصرف آب کمک می‌کند که هم سرحال‌تر و شاداب‌تر باشید و هم پوست شما باطراوت و درخشان شود. مصرف نمک را هم تا می‌توانید به حداقل برسانید. مثلاً از خوردن اسنک‌های شور پرهیز کنید. سدیم زیاد باعث پف کردن شما می‌شود. این مسلماً چیزی نیست که برای جشن عروسی خود بخواهید.

۷. چند تا از عکس‌‌های عروسی‌ را برای میکاپ‌آرتیست خود نفرستید!

این اشتباه را مرتکب نشوید. میکاپ آرتیست شما دلش می‌خواهد ببینید که چقدر زیبا شده‌اید و در جشن عروسی خود درخشیده‌اید. با این کار شما به عروس‌های آینده هم امکان می‌دهید بهتر تصمیم بگیرند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *